×
Ürünler Sepete Eklendi
İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR.

Elektronik cihazlar artık yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz bir parçası haline geldiler. Detaylıca bir inceleme sonrasında en işlevsel ve en kalitelisini bulmak için çabaladığımız bu cihazların başında televizyonlar geliyor. Aldığımız televizyonları uzun süre boyunca, değiştirmeden kullanmayı isteyerek alıyoruz bu nedenle de olmuşken en iyisi olsun diye düşünüyoruz. Sürekli gelişen ve değişen teknoloji gibi, televizyon modelleri de sürekli olarak yenileniyor bu yüzden de seçim yapmak git gide güçleşiyor.

Çok sayıda farklı marka ve yüzlerce teknolojik terim sayesinde bu seçme ve satın alma işlemi daha da zor bir hale geliyor. Bu süreci daha kolay bir hale getirmek için kolay yolları sizinle paylaşıyoruz, siz de istediğiniz son model en iyi televizyonu Tek Çarşı'da bulabilirsiniz. Hangi televizyonu alacağınıza karar vermeden önce aklınızda belirleyebileceğiniz bazı sorular var. Sizin ihtiyaçlarınız neler? Televizyonu en çok hangi amaç ile kullanacaksınız? Televizyon alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?


Kullanım Amacınız Nedir?

Eğer ki film izlemeyi seviyor ve televizyonunuzu genellikle film seyretmek için kullanıyorsanız ele alacağınız ilk kriter görüntü kalitesi olmalıdır. İyi bir görüntü kalitesi yakalamak adına UHD, OLED gibi teknolojilere sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer ki televizyonunuzu iş amaçlı da kullanmayı ya da ofis ortamınız için yeni bir televizyon almayı düşünüyorsanız kablosuz bağlantılı televizyonları seçebilirsiniz. Böylelikle televizyonunuzu tıpkı bir bilgisayar gibi kullanabilir ve işlerinizi yürütebilirsiniz. Eğer ki televizyonunuzdan uydu yayınlarını seyretmek istiyorsanız o halde uydu alıcılı modelleri tercih edebilir bu şekilde bir cihazda iki farklı işlevi birden kullanabilir ve yerden tasarruf edebilirsinizTelevizyon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tam istediğiniz kriterlere uygun, işlevsel o televizyonu bulmak için dikkate alınması gereken bazı özellikler vardır. Bunlardan bir tanesi LED TV mi, OLED TV mi QLED TV mi yoksa Nanocell TV mi almak istediğinize karar vermektir. Bir zamanlar Plazma televizyonlar ortalığı kasıp kavururken şimdi içinde bulunduğumuz bu dönemde LED televizyonlar dikkatleri üzerlerine çekiyor ve beklentileri karşılıyor. Peki ya sizin ihtiyacınızı karşılayan hangisi?
• LED TV: Aydınlatmayı, görüntü panelinin arkasında bulunan LED'ler aracılığı ile yapan LED TV'ler, bu özellikleri sayesinde yüksek enerji tasarrufu yapabiliyor. Her seviyede ışıklandırmaya sahip mekanlarda rahatlıkla tercih edilebilen LED televizyonlar yeni nesil teknolojilerle donatılıyor. Söz konusu teknolojiye sahip modeller bugün piyasada en çok satan televizyonlar arasında yer alıyor.
• OLED TV: Üst seviyede renk doğruluğu, kontrast yüksekliği, geniş izleme açısı ve bulanıklığa yer verilmeyen bir görüntü sunmasıyla OLED TV'ler, bugün en iyi teknik özelliklere sahip ürünler olma özelliği taşıyor. Ayrıca sıra dışı incelikte ekranlarla da göz dolduruyorlar. Buna bağlı olarak fiyat bakımından en yüksek rakamlar OLED TV'ler için isteniyor.
• QLED TV: Özel yapıları sayesinde çok daha canlı ve gerçekçi renklere ulaşmanıza yardımcı olan QLED TV’ler, ekran parlaklığını arttırıp azaltırken dahi renklerin soluklaşmasını engellemeyi amaçlıyor. Çok yüksek parlaklık seviyesindeyken bile renklerin soluklaşmasını tamamen engelleyen QLED TV’ler; ekranında renk derinliği, parlaklık, canlılık ve gerçekçilik açısından da kullanıcılarına iddialı bir performans sunuyor.
• NanoCell TV: Nanocell basitçe istenmeyen renkleri görüntüden uzaklaştırarak görüntüyü daha net hale getirir. NanoCell TV’ler donuk renkleri filtrelemek ve saflığı artırmak için temizleyici olarak çalışan nanopartiküller sayesinde saf renk üretir ve istenmeyen ışıkları ortadan kaldırır. Ekstra olarak geniş görüş açısı sayesinde farklı açılardan da renkler aynı kalitede görünmeye devam eder.

Hangi Ekran Boyutunu Tercih Etmeliyim?

Tercih edeceğiniz yeni televizyonun ekran boyutu da televizyon alırken dikkat edilmesi gerekenler arasındadır. Karar verirken televizyonu koyacağınız odanın büyüklüğünü, izleme mesafenizin ne kadar uzak olacağını ve ne kadar büyük bir ekranla televizyon izlemeyi sevdiğinizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Kaç İnç Kaç Ekran
15 inç 38 ekran
17 inç 42 ekran
19 inç 49 ekran
22 inç 55 ekran
23 inç 58 ekran
32 inç 81 ekran
37 inç 94 ekran
40 inç 101 ekran
42 inç 106 ekran
46 inç 117 ekran
50 inç 127 ekran
55 inç 139 ekran
60 inç 152 ekran
75 inç 190 ekran

01.02.2023

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap