İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR. İSTANBUL İÇİ 48 SAATTE TESLİM 'TEKÇARŞI'⠀Özbaşlar Beyaz Eşya & Elektronik (ONVO MARMARA BÖLGESİ DİSTRİBÜTÖRÜ) MARKASIDIR.

YARDIM / SSS

Siparişim ne zaman gelir?

• Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine "Hesabım" bölümünde “Siparişlerim“ sayfasından da ulaşabilirsiniz.

• Üründe “24 saatte kargoda” yazısı var ise siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Bu ürünler “HIZLI TESLİMAT” ürünleridir.

• Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.

• Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını "Hesabım" bölümünde “Siparişlerim“ sekmesinde bulunan “Kargom Nerede?" linkinden takip edebilirsiniz.

Ürün veya siparişim ile ilgili taleplerimi/sorularımı nasıl iletebilirim?

Ürün özellikleri ile ilgili olan sorularınızı ürünün Siteminizi altında yer alan WhatsApp Destek bölümünü tıklayarak sor bölümünden iletebilirsiniz.

Ürün Montajı Nasıl Yaptırabilirim ?

Kurulum işlemleri, ürünün türüne göre farklılık gösterir.

Elektronik ve televizyon, beyaz eşya gibi kurulum gerektiren bir ürün ise; kutusunun açılmaması ve yetkili servisiyle iletişime geçilerek kurulum talep edilmesi gerekir. Bu ürünlerde kutuyu yetkili servis açmalı ve kurulumu yine yetkili servis gerçekleştirmelidir. Aksi halde ürününüzün garantisi geçerli olmaz. Ürünün yetkili servis ve garanti bilgisine, ürün sayfasından açıklama alanını kontrol ederek ulaşabilirsiniz.

Elektronik ve küçük ev aletleri, telefon, akıllı yaşam ürünleri gibi yetkili servis tarafından kurulum gerektirmeyen bir ürün ise; paket içeriğini açmadan önce VİDEO KAYDI ile açmanızı önemle rica ederiz ve kurulum için kutunun içerisinde yer alan kullanım kılavuzundan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca tercih etmeniz halinde ücretli kurulum hizmeti alabileceğiniz hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ürünümün Garanti Belgesinin Üzerinde Kaşe Yok / Tarih Yanlış.

Satın aldığınız ürünler kapalı kutuda size teslim edildiğinden gönderim aşamasında ürün kutuları açılmamaktadır. Bu nedenle de kutu içeriğinde yer alan garanti belgesi size kaşesiz olarak ulaşır.

Ürünün fatura düzenlenme tarihi; garanti başlangıç tarihi olarak değerlendirilir.

Faturanız için öncelikle kargo kutusunun üstünü, içini ve ürün ambalajınızı kontrol etmelisiniz. Faturanız Üzerinde Değilse faturanıza ulaşmak için öncelik ile hesabınıza kayıtlı  e-posta adresinizi kontrol etmenizi öneririz.


Garanti Belgesini Kaybettim Ne Yapmalıyım?

Garanti belgenizi kaybetmeniz halinde Faturamız Garanti Yerine Geçmektedir.

En Yakın Yetkili Servislere Nasıl Ulaşabilirim?

Yetkili servis bilgilerine Anasayfa’daki Yetkili Servisler sayfasına tıklayarak yetkili servis listesinden ulaşabilirsiniz. Resmi distribütör garantili ürünlerde markanın yetkili servislerinden, ithalatçı veya imalatçı firma garantili ürünlerde ise paket içeriğinde bulunan yetkili servis noktalarından faydalanabilirsiniz.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişinizin durumunu, “Siparişlerim” sayfasından detaylı olarak takip edebilir, ürünlerinizin durumunu sipariş statülerinden görebilirsiniz.

Sipariş statüleri hakkında detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.Onay Bekleniyor: Siparişiniz Firmamız Tarafından İncelenip Onaylanmasını Beklemekte olduğunu Gösterir. 

Hazırlanıyor: Bu aşamada ürününüzün faturası düzenlenir ve ardından sipariş esnasında seçtiğiniz gönderim türüne göre kargoya teslim edilir.

Kargolandı: Siparişiniz paketlenip kargoya teslim edildiğinde statüsü değişir, kargo süreci başlar.

Tamamlandı: Siparişiniz kargo görevlisi tarafından teslim edildiğinde ürün tarafınıza teslim edildiğini gösterir.

Kargo Takip Numaramı Nasıl Görebilirim / Nasıl Takip Edebilirim?

Kargo takip numaranız; siparişiniz kargoya verildikten sonra oluşmaktadır.

Siparişiniz kargoya verildiyse, "Hesabım - Siparişlerim" sayfası "DETAY" adımından kargo takip numarasını görebilir; bu sayfadaki 'Kargo Hareketleri' alanından ürününüzün takibini kolayca yapabilirsiniz.

Kargomu Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Siparişinizin teslimi esnasında paketinizi, kargo görevlisinin yanında açıp kontrol etmelisiniz. Kargo ambalajında sorun olmasa bile kontrolünüz önemlidir.

Pakette ya da paket içeriğinde herhangi bir hasar ve eksiklik varsa ne yapmalıyım?1 Kargo görevlisine, kutuda hasar var ise Hasar Tespit Tutanağı, kutuda hasar yok ancak üründe hasar var ise Durum Tespit Tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.

2 Ardından bu tutanakla birlikte "Bize Sor" veya WhatsApp Destek Hattından "Ürünüm hasarlı geldi" belirterek bizim ile iletişime geçiniz.

3 Tutanağın görselini talebinizin içerisine eklemeyi unutmayınız.Kurulumu yetkili servis tarafından yapılacak olan ürünlerde neye dikkat etmeliyim?1 Beyaz eşya, televizyon vb. elektronik veya büyük ürün siparişlerinde kargo paketini yetkili servis açmalıdır.

2 Kargo görevlisinin yanında paketi açmadan dışarıdan kontrol etmelisiniz.

3 Paketin Dışında Hasar Olması Halinde; kargo görevlisine 'Hasar Tespit Tutanağı' hazırlatmanız ve ardından bu tutanakla birlikte bizimle iletişime geçmeniz gerekir.

4 Paketin Dışında Herhangi bir Hasar Olmaması Halinde; kargoyu teslim aldıktan sonra yetkili servisle iletişime geçerek kurulum için randevu almalısınız.

5 Yetkili servis kurulumu yaptıktan sonra sorun çıkarsa yetkili servise direkt olarak başvurabilir veya 'Servis Raporu' hazırlatarak bize bildirimde bulunabilirsiniz.

Adresime Kargo Dağıtımı Yapılıyor mu?

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapmaktadır. Ancak, bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo şubesi yoksa, orası 'mobil bölge' kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır. İl, ilçe merkezleri ve mobil bölgenin dışında kalan noktalara ürün teslimi yapılamaz, yapılsa da ekstra bir kargo ücreti talep edilebilir.

Kargo firmalarıyla iletişime geçerek konu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.


Dip Not :  Köy ve Kırsal Bölgelere Teslimat Yapılmamaktadır.

Horoz Lojistik Kargo Teslimat Bilgilerine Aşağıdaki linkten Ulaşabilirsiniz.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Za2T68Pb5rcHLeDkQZItXyoZ45JJZ1i4uLvx--9enII/edit?usp=sharing

Oturduğum Binada Asansör Yok Teslimatı Nasıl Olur?

Oturduğunuz Sitede, binada asansör yok ise kargo şirketlerin anlaşmasına mutakiben teslimatlar giriş kapıda yapılmaktadır. Asansör var ise kapıya kadar çıkarmaktadırlar.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Entegra E-Ticaret Entegra E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap